Turistická prechádzka Exkurzia v Múzeu kultúry karpatských Nemcov v rámci multikultúrnej výchovy Výstava Kachliarstvo na Slovensku Exkurzia do "Sklárskeho skanzemu" Valaská Belá Jesenný deň detí Hornonitria v Nedožeroch-Brezanoch. Stretnutie detí s dentálnou hygieničkou pri príležitosti „Svetového dňa ústneho zdravia" Stretnutie s lesným pedagógom Talentino a jeho čarovné nástroje Vystúpenie HPK "Úcta k starším" Akadémia seniorov Výstava z jesenných plodov Beseda so školským psychológom - školská zrelosť Deň materských škôl Zdravotný program Evička nám ochorela Divadelné predstavenie "Abeceda zdravia" Stretnutie s Mikulášom Mikulášske vystúpenie Vianočné besiedky Vianočné darčeky pre MŠ Týždeň FARIEB Vystúpenie HPH 90. výročie FO Fašiangový sprievod obcou Stretnutie detí s dentálnou hygieničkou 3. tr. Hudobná rozprávka "Popolvár"

Aktivity 2019/2020

Deň materských škôl

Materské školy na Slovensku oslavujú svoj deň, je ním 4. november. Tento rok sme sa po prvý raz zapojili do osláv „Dňa materských škôl“  aj my. Spoločne sme prešli po obci až k Obecnému úradu a zaspievali sme si rôzne detské piesne a hlavne Hymnu Dňa materských škôl. Slávnostným  pochodom sme chceli upovedomiť verejnosť na veľmi významný medzník v dejinách predškolskej pedagogiky, pretože práve 4. november je dňom založenia prvej detskej opatrovne na Slovensku.                                                                                                 Aktivita sa nám veľmi páčila a určite ju zaradíme aj v ďalších rokoch.