EXKURZIA DO MÚZEA KULTÚRY KARPATSKÝCH NEMCOV V NITRIANSKOM PRAVNE "Európsky týždeň športu 2023"- BeActive School Exkurzia do sklárskeho skanzenu vo Valaskej Belej Plavecký výcvik Turistické prechádzky Mesiac úcty k starším a hudobno-pohybový krúžok z MŠ . Stretnutie detí s dentálnou hygieničkou Výstava z jesenných plodov Deň materských škôl Zdravotný program Evička nám ochorela Stretnutie s lesným pedagógom Stretnutie s Mikulášom Vystúpenia detí z hudobno-pohybového krúžku na Mikuláša Vystúpenie divadla Slniečko Beseda so psychológom- školská zrelosť Betlehemská hviezda Vianočné besiedky Turistická prechádzka Stretnutie detí s dentálnou hygieničkou Týždeň farieb Fašiangy Výchovný koncert - archaické hudobné nástroje Exkurzia do knižnice Kurz korčuľovania Výstava - Slama premilá Vystúpenia detí z hudobno-pohybového krúžku na MDŽ Stretnutie rodičov s pani riaditeľkou spojenej školy Návšteva základnej školy Stretnutie detí s príslušníkmi polície Exkurzia do planetária Stretnutie detí s príslušníkmi polície z kynologického oddelenia.

Aktivity 2023/2024

EXKURZIA DO MÚZEA KULTÚRY KARPATSKÝCH NEMCOV V NITRIANSKOM PRAVNE

V rámci multikultúrnej výchovy deti z Materskej školy v dňoch: 20.9. a 21.9.2023 navštívili Múzeum kultúry karpatských Nemcov v Nitrianskom Pravne. P. Husárová pútavo porozprávala deťom o predmetoch dennej potreby, ktoré kedysi používali naši starí a prastarí rodičia. Najviac sa deťom páčili kroje, kolovrátok a oblečenie bábik. Porovnali zábery Nitrianskeho Pravna zo starých fotiek s dnešným vzhľadom našej obce. Exkurzia sa im páčila a tešia sa, že do múzea sa opäť vrátia.

Lucia Dírerová