Turistická prechádzka Exkurzia v Múzeu kultúry karpatských Nemcov v rámci multikultúrnej výchovy Výstava Kachliarstvo na Slovensku Exkurzia do "Sklárskeho skanzemu" Valaská Belá Jesenný deň detí Hornonitria v Nedožeroch-Brezanoch. Stretnutie detí s dentálnou hygieničkou pri príležitosti „Svetového dňa ústneho zdravia" Stretnutie s lesným pedagógom Talentino a jeho čarovné nástroje Vystúpenie HPK "Úcta k starším" Akadémia seniorov Výstava z jesenných plodov Beseda so školským psychológom - školská zrelosť Deň materských škôl Zdravotný program Evička nám ochorela Divadelné predstavenie "Abeceda zdravia" Stretnutie s Mikulášom Mikulášske vystúpenie Vianočné besiedky Vianočné darčeky pre MŠ Týždeň FARIEB Vystúpenie HPH 90. výročie FO Fašiangový sprievod obcou Stretnutie detí s dentálnou hygieničkou 3. tr. Hudobná rozprávka "Popolvár"

Aktivity 2019/2020

Vystúpenie HPH 90. výročie FO

My sme futbalisti malí,

zopár gólov sme už dali.

Kopnem ja a kopneš ty,

kam tá lopta poletí?

Futbal to je super hra,

futbal ten nás baví,

Keď ho hráme,

tak sme všetci,

silní, šťastní, zdraví.

Touto básňou začali deti z hudobno-pohybového krúžku svoje vystúpenie dňa 15.2.2020 v hoteli Vyšehrad na slávnostnom stretnutí pozvaných hostí pri príležitosti 90. výročia založenia futbalového oddielu v Nitrianskom Pravne. Za zvukov piesne“ Zelená je tráva, futbal to je hra“, v pochodovali do sály malí futbalisti v tričkách s nápisom „ Dajme spolu gól“. Predniesli krátke básne o futbale, zacvičili rozcvičku na pieseň od Viktora: Cvičenie. Na záver zaspievali hymnu Pravnianskych futbalistov. Všetci prítomní sa spontánne pripojili a celou sálou znel nádherný spoločný spev.Deti boli za svoje vystúpenie odmenené veľkým potleskom i balíčkom sladkostí od výboru futbalového oddielu.

Futbalovému oddielu želáme do ďalších rokov skvelých futbalistov a len samé pekné futbalové výsledky.

Otília Jamrichová