Aktivity 2021/2022

Rozprávkový zámok Bojnice

Deti  z 4. a 5. triedy Materskej školy sa dňa 17.6.2022 na chvíľu ocitli v rozprávkovom svete.  Navštívili sme Rozprávkový zámok v Bojniciach. Aktuálny ročník sa niesol v duchu klasických slovenských rozprávok. Deti postupne prechádzali rôznymi zákutiami zámku a v každom našli krásny príbehy – Dlhý nos, O troch grošoch a Laktibrada. Vybrané tri príbehy, mali pútavým ale aj vtipným spôsobom deti naučiť myslieť aj na druhých, vzájomne si pomáhať a mať sa v úcte. Deťom sa príbehy veľmi páčili a rôznymi otázkami , či zbieraním zázračných zrniečok boli tiež aktívne zapájané. Po rozprávkach sme si pri Bojnickom zámku oddýchli, načerpali sily dobrou desiatou a spokojní, šťastní a vysmiaty sa vrátili do škôlky.

J. Lorincová