K tradíciám, ktoré sa na Slovensku udržiavajú, patrí i stavanie májov. Bolo tomu tak aj 30.04.2018. Deti z hudobno-pohybového krúžku MŠ mali možnosť zažiť atmosféru stavania mája v Centre sociálnych služieb – Bôrik o 10.30 hod. a na námestí v Nitrianskom Pravne o 17.00 hod. Ako tradične v krojoch, krpčekoch, ale s novým programom.
Hovorí sa, že máj je lásky čas. Nech je preto lásky v rôznych podobách čo najviac, lebo je v dnešnom svete veľmi potrebná.
Renáta Leitmanová
